Z wiekiem nasze ciała zmieniają wygląd, skóra wiotczeje, traci blask, pojawiają się pierwsze zmarszczki, twarz traci swój dawny kontur, rysy twarzy zmieniają się. W walce z upływającym czasem nie musimy posuwać się do radykalnych rozwiązań, można uniknąć skalpela i innych inwazyjnych metod poprawiających wygląd i napięcie skóry. Liftingujące masaże twarzy są znakomitą alternatywą dla inwazyjnych, kosztownych i często obarczonych dużym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych współczesnych metod kosmetologii i medycy estetycznej. Naturalne metody poprawy kondycji skóry pozbawione są skutków ubocznych, nie naruszam powłok skóry, pracuję na naturalnych olejach. Moim  narzędziem pracy są przede wszystkim moje dłonie i naturalna zdolność Twojego organizmu do regeneracji. Zaufaj sile Natury i Twojemu organizmowi, razem zdziałamy cuda!

W Japonii piękno jest oznaką zdrowia, aby je utrzymać wymagana jest równowaga i harmonia trzech filarów – zdrowia fizycznego, duchowego i psychicznego. Dzięki japońskiemu masażowi twarzy utrzymujemy harmonię i naturalne piękno. Japoński masaż twarzy to techniki znane od tysięcy lat, bazują na wiedzy Medycyny Chińskiej, ściśle związany z techniką pracy akupresurowej. Masaż polega na naprzemiennej, łagodnej pracy relaksacyjnej oraz intensywnych ruchów dłońmi na mięśniach głębokich twarzy. Mięśnie napinają się, łagodząc kontury, owal twarzy zyskuje młodzieńczy wygląd, skóra odzyskuje blask i zdrowy koloryt, zmarszczki zostaję wygładzone, skóra pozostaje napięta i zdrowa. Japoński rytuał zmniejsza efekty starzenia się skóry, już po pierwszym zabiegu widoczna jest znacząca różnica w wyglądzie twarzy. Masaż stymuluje metabolizm komórkowy, co ma ogromny wpływ na procesy regeneracyjne, poprawia krążenie krwi i przepływ limfy, pozwala pozbyć się nagromadzonych toksyn, dzięki czemu skóra traci często ziemisty koloryt, zwiększa się wchłanianie składników odżywczych. Odpowiednio rozpracowana skóra wchłania w większym niż do tego pory stopniu składniki czynne z kremów, masek, ampułek – możesz kontynuować rytuał piękna w domowym zaciszu.

Dzięki połączeniu rytuału japońskiego z refleksologią, masaż twarzy to nie tylko niesamowita przyjemność i poprawa kondycji skóry twarz, szyi i dekoltu, to także praca nad Twoją wewnętrzną energią, dążenie do równowagi, odblokowanie zastojów, które często gromadzą się latami.

 

Leave a comment